|

Wasze hity

  1. Top Gun: Maverick
  2. Truflarze
  3. Ból i blask
  4. Oficer i szpieg
  5. Kawa i papierosy
  6. Mystery Train
  7. Inaczej niż w raju
  8. Poza prawem
  9. Wielkie piękno
  10. Najgorszy człowiek na ...

Oscary 2022 wg filmów

Oto lista nominowanych do Oskara 2022. Sprawdź również nasz repertuar oskarowy

Diuna

Dune

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound)
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound)
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay)

CODA

CODA

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - TROY KOTSUR
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - TROY KOTSUR
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay)

Oczy Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - JESSICA CHASTAIN
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - JESSICA CHASTAIN
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

Psie pazury

The Power of the Dog

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepsza Reżyseria (Directing)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Reżyseria (Directing)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - BENEDICT CUMBERBATCH
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - JESSE PLEMONS
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - KODI SMIT-MCPHEE
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - KIRSTEN DUNST
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound)
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay)

Belfast

Belfast

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - CIARÁN HINDS
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - JUDI DENCH
  • Najlepsza Reżyseria (Directing)
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - DOWN TO JOY
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound)

West Side Story

West Side Story

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - ARIANA DEBOSE
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - ARIANA DEBOSE
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
  • Najlepsza Reżyseria (Directing)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound)

Drive my car

Doraibu mai ka

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Film Międzynarodowy (Best International Feature Film) - Japan
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Międzynarodowy (Best International Feature Film) - Japan
  • Najlepsza Reżyseria (Directing)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay)

Nie czas umierać

No Time to Die

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - No Time to Die
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - No Time to Die
  • Najlepszy Dźwięk (Sound)
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)

Being the Ricardos

Being the Ricardos

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - JAVIER BARDEM
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - JAVIER BARDEM
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - J.K. SIMMONS
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - NICOLE KIDMAN

Nasze magiczne Encanto

Encanto

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - DOS ORUGUITAS

Cruella

Cruella

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

The queen of basketball

The queen of basketball

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

THE WINDSHIELD WIPER

THE WINDSHIELD WIPER

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

THE LONG GOODBYE

THE LONG GOODBYE

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Summer of Soul

Summer of Soul

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

King Richard

King Richard

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - AUNJANUE ELLIS
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - BE ALIVE
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay)

Nie patrz w górę

Don't Look Up

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay)

Zaułek koszmarów

Nightmare Alley

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)

Córka

The Lost Daughter

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - OLIVIA COLMAN
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - JESSIE BUCKLEY
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay)

Przeżyć

Flee

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)
  • Najlepszy Film Międzynarodowy (Best International Feature Film) - Denmark

Tragedia Makbeta

The Tragedy of Macbeth

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - DENZEL WASHINGTON
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)

Licorice Pizza

Licorice Pizza

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Reżyseria (Directing)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay)

Najgorszy człowiek na świecie

Verdens verste menneske

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Międzynarodowy (Best International Feature Film) - Norway
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay)

tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - ANDREW GARFIELD
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)

Matki równoległe

Madres paralelas

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - PENÉLOPE CRUZ
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)

Cyrano

Cyrano

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)

Raya i Ostatni Smok

Raya and the Last Dragon

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

The Hand of God

The Hand of God

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Międzynarodowy (Best International Feature Film) - Italy

Free Guy

Free Guy

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)

Luca

Luca

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

King Richard: Zwycięska rodzina

King Richard

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - WILL SMITH

Trzy piosenki dla Benazir

Three Songs for Benazir

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Książę w Nowym Jorku 2

Coming 2 America

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

Attica

Attica

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Mitchellowie kontra maszyny

The Mitchells vs. The Machines

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

ASCENSION

ASCENSION

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

WRITING WITH FIRE

WRITING WITH FIRE

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Audible

Audible

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Lead me home

Lead me home

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)

Lunana: a yak in the classroom

Lunana: a yak in the classroom

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Międzynarodowy (Best International Feature Film) - Bhutan

AFFAIRS OF THE ART

AFFAIRS OF THE ART

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

BOXBALLET

BOXBALLET

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

ROBIN ROBIN

ROBIN ROBIN

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

ALA KACHUU - TAKE AND RUN

ALA KACHUU - TAKE AND RUN

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

THE DRESS

THE DRESS

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

ON MY MIND

ON MY MIND

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

PLEASE HOLD

PLEASE HOLD

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Spencer

Spencer

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - KRISTEN STEWART

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)

Dom Gucci

House of Gucci

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

Bestia

Bestia

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

1 lipca
24 czerwca
17 czerwca

Zapowiedzi

6 lipca
8 lipca
15 lipca
22 lipca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin